http://www.gginvestment.artbhp.pl/ http://www.gginvestment.artbhp.pl/
Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.


Regulamin zakupów

1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Wszystkie zamówienia w sklepie internetowym dokonać można przez stonę www.gginvestment.artbhp.pl

   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami netto . Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.

Prezentowane ceny obowiązujące są dla zamówień na całe duże opakowania zbiorcze. Przy zakupie mniejszych opakowań zbiorczych należy doliczyć 7 % opłaty repacingowej.

5.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

6.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT. Nie obsługujemy osób prywatnych. 

   7.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy. Koszt paczki do 30 kg 15 zł netto. Przy zamówieniach powyżej 1500 zł transport gratis.


   8.
      Możliwe są następujące formy płatności:

· Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.

· Gotówką. Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, bądź za pośrednictwem poczty e-mail dostępności produktu w magazynie.

· Odroczony termin płatności – po przesłaniu dokumentów rejestrowych firmy, oraz podpisaniu oświadczenia o ponoszeniu kosztów windykacyjnych w przypadku braku płatności.


9.
      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

       Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie.

  10.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

11.

Zawartość sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do ewentualnych błedów.

12.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.